Championship Meet 2022 Program

Meet Date/Start Time: 7/16/2022 3:00:00 PM
Warm-up Start Time: 7/12/2022 1:30:00 PM

Welcome to the Championship Meet 2022!

Date of Meet: 7/16/2022 Time of Meet: 10:00 AM CDT Warm-ups Start at: 8:30 AM CDT

2022 Championship Swim Meet

With this message is a map of north Oxford that includes a lot of information, please make sure to check it out and become familiar with it. There is no charge to attend the Championship meet this year. 

When parking on the street, do not block driveways or alleys. All lots that are available for parking will have “Swim Parking” signs, please park so that as many cars as possible can fit in each of these areas.

When setting up your tent you must be behind the white line around the pool. You are also expected to put all tents in straight lines to maximize the use of the grass area. 

Event numbers will be called during the meet using the texting system.  

Information about warm-ups and start times is here

Food truck and concessions will be available starting at 7:30 am- serving breakfast pizza and breakfast burritos. Throughout the day concessions will be open along with food trucks, ice cream, and snow cones. You can also order food from Ampride (308-824-3850, will have pizza and breadsticks and will deliver if they are able) and the Oxford Locker (308-824-3662).

Please make sure to pick up your Championship t-shirt order on the south side of the pool before the meet begins.

One handicapped bathroom will be open on the southwest side of the poolhouse. Porta potties can be found on the southeast side of the pool. 

Swimmers will meet in the ready area that is located OUTSIDE the baby pool under the blue awning. Swimmers will exit the pool using the northwest gate. 

No spectators are allowed inside the fence on the pool deck. This area is for timers, coaches, and stroke judges only. The pool has three sides for viewing (north, east, and west), when your swimmer is done please step back from the fence so others can see.


We hope you have a great day of swimming and making memories! See you Saturday!! 



Meet Entries

Event Team Name Champ Seed
1 08 & Under Female 100 Long Free
1 FC Averie Loshonkohl 1
1 PB Abigail Davis 2
1 CZ Halsey Nelsen 3
1 CZ Baylee Brill 4
1 HY Austynn Schlachter 5
1 HY Lilli Brinkema 6
1 WR Nora Gdanitz 7
1 KY Kree Gideon 8
1 CZ Maisey Robertson 9
1 KE Zoey Hadley 10
1 FC Saylor Arends 11
1 KY Alice Shevtsov 12
2 08 & Under Male 100 Long Free
2 KY Simon Jameson 1
2 CZ Gabe Bazata 2
2 CZ Carsten Baker 3
3 10 & Under Female 100 Long Free
3 KY Bridget Lind 1
3 KY Olivia Frias 2
3 KY Scarlet Jameson 3
3 GO Jewel Daum 4
3 ST Remy Muir 5
3 AR Lilly Helms 6
3 ST Lyla Oller 7
3 CZ Camryn Shoemaker 8
3 AL Jaelyn Bradley 9
3 MI Addalea Jordan 10
3 KY Alexis Eigenberg 11
3 SV Addilynn Aerni 12
4 10 & Under Male 100 Long Free
4 KY Ivan Hammond 1
4 HY Alex Brinkema 2
4 KY Ethan Morris 3
4 MI Brody Casper 4
4 CZ Myles Heimann 5
4 CZ Kael Hammerlun 6
4 CZ Tucker Brill 7
4 CZ Samuel Ross 8
4 SF Pierce Lohr 9
4 AL Jackson Bradley 10
4 CZ Benjamin Hanna 12
4 AL Mark Mahalek 13
5 12 & Under Female 200 Long Free
5 HX Adison Shipley 1
5 HY Riley Pope 2
5 IM Cambell Kline 3
5 OG Olivia Jehorek 4
5 CZ Audrey Baker 5
5 AR Natalie Breinig 6
5 AL Abbie Pool 7
5 FC Coralee Schurr 8
5 FC Amaleigh Utterback 9
5 EL Berkley Reiners 10
5 IN Ellyana Reeder 11
6 12 & Under Male 200 Long Free
6 HY Ridley Brinkema 1
6 HY Brandon Adler 2
6 KY Noah Jameson 3
6 MI Frank Kovacs 4
6 FC Cooper Parker 5
6 KE Aadyn Blank 6
6 CZ Carson Favinger 7
7 14 & Under Female 200 Long Free
7 KY Lily Dietz 1
7 GO Amaiya Carlson 2
7 WH Lizzie Black 3
7 SF Cheyenne Labarge 4
7 KY Izzy Svec 5
7 TG Kallan Rothchild 6
7 EL Kara Brockman 7
7 KE Lexi Rust 8
7 ST Piper Creighton 9
7 AR Ryleigh Tidyman 10
7 IN Juliett Critchfield 11
7 AL Taylor Pool 12
8 14 & Under Male 200 Long Free
8 KY Tristan Lind 1
8 FC Christian Maurer 2
8 EL Brody Diefenbaugh 3
8 PB William Jessup 4
8 EL Karter Tilson 5
8 CZ Alex Favela 6
9 18 & Under Female 200 Long Free
9 CZ Jorja Yocom 1
9 WR Claire Gdanitz 2
9 FC Ansley Williams 3
9 AR Addie Grace Jeffcoat 4
9 MI Mollie Runions 5
9 EC Kynadi Dallmann 6
9 KE Kensly Blank 7
9 IN Morgan Reeder 8
9 AR Meredith Breinig 9
9 EC Brie Purdy 10
9 WH Reagan Johnson 11
9 FC Katlynn Parker 12
9 High School Female 200 Long Free
9 KY Anai Aguirre 1
10 18 & Under Male 200 Long Free
10 BE Klayton Rinne 1
10 HX Levi Gleason 2
10 MI Ian Sinsel 3
10 FR Kyler Carraher 4
10 EL Aidan Shutts 5
10 FC Charlie Houser 6
10 High School Male 200 Long Free
10 WH Zebediah Black 1
11 19 & Over Female 200 Long Free
11 WH Meadow Kruback 1
12 19 & Over Male 200 Long Free
12 WH Dustin Johnson 1
13 30 & Over Female 100 Long Free
13 PC Megan Hoff 1
13 PC Angela Gloy 2
14 30 & Over Male 100 Long Free
14 No swimmers in this event
15 08 & Under Female 100 Medley Relay
15 HY HY15 1
15 SF Green 2
15 CZ Cozad Turquoise 3
15 ST 8U Med - ST 4
16 08 & Under Male 100 Medley Relay
16 HY HY 16 1
16 SF Green 2
16-C 08 & Under Co-Ed 100 Medley Relay
16-C WR WR11 16C 0
16-C WR WR1 16C 1
16-C HY HY 16C 2
17 10 & Under Female 100 Medley Relay
17 KY KY-A 1
17 CA Wave Breakers 2
17 SF Green 3
17 FC Fc purple 4
17 ST 10U Med - ST2 5
17 CZ Cozad Pink 6
18 10 & Under Male 100 Medley Relay
18 CZ Cozad Orange 1
18 SF Green 2
18 CZ Cozad Yellow 3
18-C 10 & Under Co-Ed 100 Medley Relay
18-C OB 10M-CHRL 1
18-C HY HY 18C 2
18-C WR WR2 18C 3
18-C SV SV 10U (A, D, G, H) 4
18-C ST 10U Med-C - ST 5
18-C KE Ktown Littles 6
19 12 & Under Female 100 Medley Relay
19 TG TG1 12U 1
19 ST 12U Med - ST 2
19 EC EC 3
20 12 & Under Male 100 Medley Relay
20 SF Green 1
20 HY HY 20 2
20-C 12 & Under Co-Ed 100 Medley Relay
20-C OG OG Gold 1
20-C EL EL-5 2
20-C WR WR3 20C 3
20-C TG TG 20C 4
20-C OB 12M-HMLM 5
20-C ST 12U Med-C - ST 6
21 14 & Under Female 100 Medley Relay
21 SF Green 1
21 CA Medley Mavins 2
21 KY KY-A 3
21 WH Eels 4
21 AL Alma 5
21 AT 14u Girls Medley 6
22 14 & Under Male 100 Medley Relay
22 CZ Cozad Red 1
22-C 14 & Under Co-Ed 100 Medley Relay
22-C WR WR4 22C 1
22-C BE Benkelman 2
22-C PB PBurg 3
22-C GO 22-GO-CO 4
23 18 & Under Female 100 Medley Relay
23 CA Dream Team 1
23 WR WR5 23 2
23 ST 18U Med - ST 3
23 SF Green 4
23 CZ Cozad Peach 5
24 18 & Under Male 100 Medley Relay
24 HY HY 24 1
24 EL EL-24 2
24 FC Fc black 3
24-C 18 & Under Co-Ed 100 Medley Relay
24-C HX Hoxie A 1
24-C OB 18M-BMAG 2
24-C BE BE 24C 3
24-C SV SV 18U (K, C, J, W) 4
24-C FR Boettcher and Company 5
24-C High School Co-Ed 100 Medley Relay
24-C WH Catfish 1
24-C KY KY-A 2
24-C KY KY-B 3
25 OPEN Female 100 Medley Relay
25 SV SV Open (M, L, K, R) 1
25 GO 25-GO 2
25 TG TG1 Open 3
25 BE Benkelman 4
25 IN IN 5
26 OPEN Male 100 Medley Relay
26 No swimmers in this event
26-C OPEN Co-Ed 100 Medley Relay
26-C EL EL-6 1
26-C CA Medley Monsters 2
26-C MI Minden B 3
26-C ST OPEN Med-C ST 4
27 30 & Over Female 100 Medley Relay
27 FC Fc old 1
28 30 & Over Male 100 Medley Relay
28 No swimmers in this event
28-C 30 & Over Co-Ed 100 Medley Relay
28-C No swimmers in this event
29 08 & Under Female 25 Butterfly
29 TG Evahri Brown 1
29 WR Braylee Anderson 2
29 WR Nora Gdanitz 4
29 TG Abby Keller 5
29 CZ Lucy Hanna 6
29 SF Brielle Kite 7
29 AR Kynnleigh Tidyman 8
29 KE Zoey Hadley 10
29 EL Harmony Clouse 11
29 ST Evelynn Hilbrink 12
29 IM Harlow Konecky 13
29 ST Cambry Glendening 14
30 08 & Under Male 25 Butterfly
30 HY Rhettly Schlachter 1
30 SF Casen Kinen 2
30 SV Gideon Aerni 3
30 AR Aven Taylor 4
30 HY Reid Clayton 6
30 IM Levi Ambrosek 7
30 PB Corbin Ghormley 8
30 KE Adam Abbott 9
30 IN Bruce Thatcher 10
30 KY Simon Jameson 11
30 HY Elijah Priddy 12
31 10 & Under Female 25 Butterfly
31 CA Kyrie Houghtelling 1
31 KY Aurora Trenkle 2
31 CZ Kelsey Favinger 3
31 OB Harper Mathews 4
31 SF Mckenna Braz 5
31 OB Corey Marcum 6
31 SF Riley Siegfried 7
31 ST Tessa Look 8
31 FC Jacquelyn Koch 9
31 HY Lux Weber 10
31 HY Addyson Kinnie 11
31 WR Charliann Soehner 12
32 10 & Under Male 25 Butterfly
32 KY Ivan Hammond 1
32 SF Booker Kite 2
32 HY Alex Brinkema 3
32 SF Carson Ross 4
32 CZ Landry Ide 5
32 GO Audric Carlson 6
32 CZ Grayden Guerra 7
32 CZ Cody Mraz 8
32 CZ Jax Yocom 9
33 12 & Under Female 50 Butterfly
33 OG Inga Burton 1
33 BE Ava Lutz 2
33 TG Leah Day 3
33 OB Lauren May 4
33 WH Makynna Ortiz 5
33 AL Abbie Pool 6
33 PB Kynley Griffin 7
33 OB Makayla Marshall 8
33 BE Annalee Shapley 9
33 HY Braylin Herman 10
33 OB Hope Carman 11
33 HY Vanessa Marroquin 12
34 12 & Under Male 50 Butterfly
34 SF Broderick Kite 1
34 HY Brandon Adler 2
34 GO Landon Feather 3
34 HY Maddox Herskind 4
34 SF Caiman Jensen 5
34 WR Timothy Steinbeck 6
34 MI Frank Kovacs 7
34 BE Hunter Clark 8
34 FC Brock Parker 9
34 IM Kutter Ambrosek 10
35 14 & Under Female 50 Butterfly
35 SF Madison Siegfried 1
35 WH Lizzie Black 2
35 WR Tatum Soehner 3
35 CA Joslyn Holtze 4
35 FR Allison Boettcher 5
35 WR Lauren Gdanitz 6
35 KY Lily Dietz 7
35 TG Blaire Beougher 8
35 WR Alexa Sampson 9
35 EC Alex Erickson 10
35 MI Adalle Banzhaf-Diaz 11
35 EL Kara Brockman 12
36 14 & Under Male 50 Butterfly
36 CZ Myles Ide 1
36 HY Michael Weis 2
36 BE Brock Bailey 3
36 HY Riley Powell 4
36 AT Malachi Sayre 5
36 BE Deandre Hill 6
36 FC Marshall Houser 7
37 18 & Under Female 50 Butterfly
37 CZ Jorja Yocom 1
37 BE Laynee Lutz 2
37 SF Anna Garton 3
37 ST Delanee Bedore 4
37 HX Regina Baldwin 6
37 HX Addison Bieker 7
37 AR Meredith Breinig 8
37 EC Brie Purdy 9
37 AT Avery Moses 10
37 OB Arika Marshall 11
37 EL Mickala Clouse 12
37 High School Female 50 Butterfly
37 KY Laura Dietz 2
38 18 & Under Male 50 Butterfly
38 EL Bryce Reiners 1
38 BE Klayton Rinne 2
38 FC Charlie Houser 3
38 High School Male 50 Butterfly
38 No swimmers in this event
39 19 & Over Female 50 Butterfly
39 GO Madeline Jorgenson 1
40 19 & Over Male 50 Butterfly
40 NT Luke Winge 1
41 30 & Over Female 25 Butterfly
41 SV Mandy Rogers 1
41 IN Savanna Thatcher 2
42 30 & Over Male 25 Butterfly
42 EL Tom Martin 1
42 AL Steven Moulton 2
43 08 & Under Female 50 Freestyle
43 CA Callie Albers 1
43 HY Emery Wolf 2
43 TG Evahri Brown 3
43 WR Olivia Stults 4
43 FC Averie Loshonkohl 5
43 FC Lucy Oberg 6
43 PC Emelia Hill 7
43 HY Meara Weis 8
43 TG Abby Keller 9
43 EL Harmony Clouse 10
43 CA Reese Tenbensel 11
43 WR Nora Gdanitz 12
44 08 & Under Male 50 Freestyle
44 HY Link Luedke 1
44 AT Colt Lankas 2
44 OB Maddox Mendenhall 3
44 TG Easton Klitzke 4
44 HY Rhettly Schlachter 5
44 WR Jaxon Depue 6
44 SF Casen Kinen 7
44 SF Kaden Raile 8
44 PC Caleb Hoff 9
44 WR Bosslee Soehner 10
44 ST Trent Look 11
44 EL Crew Tilson 12
44 AL Hendryx Ogier 13
45 10 & Under Female 50 Freestyle
45 KY Bridget Lind 1
45 FC Jacquelyn Koch 2
45 OB Corey Marcum 3
45 TG Annlee Crawford 4
45 TG Aaliyah Deines 5
45 WR Karsyn Sharp 6
45 AR Lilly Helms 7
45 HX Kenzie Nondorf 8
45 ST Remy Muir 9
45 GO Jewel Daum 10
45 IN Mila Nelms 11
45 HY Lux Weber 12
46 10 & Under Male 50 Freestyle
46 KY Ivan Hammond 1
46 HY Alex Brinkema 2
46 GO Audric Carlson 3
46 MI Brody Casper 4
46 IN Myles Nelms 5
46 PC Jacob Hoff 6
46 OB Landry Mendenhall 7
46 FC Burke Schwarz 8
46 OG Deagan Fanning 9
46 WH Jesse Ortiz 10
46 AL Jackson Bradley 11
46 HY Levi Clayton 12
47 12 & Under Female 100 Freestyle
47 KY Allison Dietz 1
47 HX Adison Shipley 2
47 ST Jayana Creighton 3
47 OB Makayla Marshall 4
47 HX Olivia Walker 5
47 HY Maggie Kleve 6
47 TG Cambrey Klitzke 7
47 PB Kynley Griffin 8
47 FR Cassydi Wentworth 9
47 BE Bree Lutz 10
47 HY Riley Pope 11
47 EL Hailey Edwards 12
48 12 & Under Male 100 Freestyle
48 PC Luke Minster 1
48 PC Mason Minster 2
48 TG Vladon Crawford 3
48 FC Traevyn Koch 4
48 SF Beckett Kite 5
48 GO Landon Feather 6
48 CZ Koehn Baker 7
48 IN Dylan Cornwell 8
48 WR Jack Paulson 9
48 FC Dalton Houser 10
48 BE Cale Lutz 11
48 FC Brock Parker 12
49 14 & Under Female 100 Freestyle
49 BE Kennedy Bailey 1
49 GO Amaiya Carlson 2
49 AL Kaylan Ogier 3
49 AL Kaitlyn Bradley 4
49 ST Shae Yohon 5
49 WR Scarlett Paulson 6
49 KY Jasmin Aguirre 7
49 AR Clara Hilker 8
49 HX Hailey Vaughn 9
49 AR Ryleigh Tidyman 10
49 KE Lexi Rust 11
49 WH Chloe Johnson 12
50 14 & Under Male 100 Freestyle
50 BE Brock Bailey 1
50 WR Jaden Depue 2
50 GO Axel Jorgenson 3
50 FC Cooper Knackstedt 4
50 KY Tristan Lind 5
50 EL Collin Shutts 6
50 FR Waylon Uden-Edwards 7
50 CZ Alex Favela 8
51 18 & Under Female 100 Freestyle
51 WR Claire Gdanitz 1
51 TG Megan Hober 2
51 OB Moriah Carman 3
51 CA Erin Johnson 4
51 ST Ruthie Voss 5
51 EC Kynadi Dallmann 6
51 MI Mollie Runions 7
51 IN Morgan Reeder 8
51 AT Haley Parsons 9
51 WH Reagan Johnson 10
51 High School Female 100 Freestyle
51 KY Anai Aguirre 1
52 18 & Under Male 100 Freestyle
52 HX Levi Gleason 1
52 WH Ethan Kruback 2
52 WR Kaydence Anderson 3
52 EL Gavin Tilson 4
52 MI Ian Sinsel 5
52 HY Mason Powell 6
52 High School Male 100 Freestyle
52 WH Russell Dietzz 1
53 19 & Over Female 100 Freestyle
53 WH Meadow Kruback 1
54 19 & Over Male 100 Freestyle
54 No swimmers in this event
55 30 & Over Female 50 Freestyle
55 IN Savanna Thatcher 1
55 SV Mandy Rogers 2
55 PC Megan Hoff 3
55 PC Angela Gloy 4
55 KY Amy Eigenberg 5
56 30 & Over Male 50 Freestyle
56 WH Dustin Johnson 1
56 WH Brandon Schindler 2
57 08 & Under Female 25 Backstroke
57 HY Lindyn Luedke 1
57 HY Lakyn Luedke 2
57 CA Callie Albers 3
57 HY Emery Wolf 4
57 SF Reece Kinen 5
57 EL Reese Cunningham 6
57 FC Lucy Oberg 7
57 KY Juliet Norton 8
57 CZ Lucy Hanna 9
57 AR Addison Reiman 10
57 WR Braylee Anderson 11
57 PC Abby Dodson 12
58 08 & Under Male 25 Backstroke
58 HY Link Luedke 1
58 PC Caleb Hoff 2
58 TG Easton Klitzke 3
58 SV Gideon Aerni 4
58 HY Jonathan Valenzuela 5
58 AR Aven Taylor 6
58 HY Reid Clayton 7
58 SF Casen Kinen 8
58 KY Owen Morris 9
58 KY Converse Svec 10
58 WR Bradley Paulson 11
58 ST Grayson Mongeau 12
59 10 & Under Female 25 Backstroke
59 CA Kyrie Houghtelling 1
59 OB Harper Mathews 2
59 KY Olivia Frias 3
59 KY Aurora Trenkle 4
59 AL Jaelyn Bradley 5
59 SF Scout Jarmin 6
59 CA Jersie Curran 7
59 GO Jewel Daum 8
59 HX Kenzie Nondorf 9
59 FC Madelyn Oberg 10
59 AR Abby Helms 11
59 HY Adilyn Priddy 13
60 10 & Under Male 25 Backstroke
60 KY Ethan Morris 1
60 SF Carson Ross 2
60 CZ Kael Hammerlun 3
60 SF Booker Kite 4
60 CZ Myles Heimann 5
60 SV Dyson Hamilton 6
60 SV Gage Herout 7
60 IN Myles Nelms 8
60 AL Jackson Bradley 9
60 OG Deagan Fanning 10
60 HY Levi Clayton 11
60 HY Joseph Kleve 12
61 12 & Under Female 50 Backstroke
61 CA Riley Warwick 1
61 AT Paycie Juenemann 2
61 SV Riley Aerni 3
61 ST Jolee Hill 4
61 KY Allison Dietz 5
61 HY Riley Pope 6
61 FR Cassydi Wentworth 7
61 ST Meredith Gasper 8
61 MI Aclynn Osterbuhr 9
61 TG Cambrey Klitzke 10
61 TG Delana Brown 11
61 OG Olivia Jehorek 12
62 12 & Under Male 50 Backstroke
62 PC Luke Minster 1
62 SF Broderick Kite 2
62 SV Wyatt Rice 3
62 SF Beckett Kite 4
62 KY Noah Jameson 5
62 FC Traevyn Koch 6
62 CZ Koehn Baker 7
62 EL Troubadaur Moler 8
62 AT David Mews 9
62 IN Dylan Cornwell 10
62 HY Kol Herskind 11
62 FC Cooper Parker 12
63 14 & Under Female 50 Backstroke
63 SF Avery Jensen 1
63 GO Aliyah Carlson 2
63 SF Cheyenne Labarge 3
63 CA Brooklyn Holtze 4
63 OG Molly Armijo 5
63 WR Scarlett Paulson 6
63 BE Kennedy Bailey 7
63 HX Helaina Heskett 8
63 AL Kaitlyn Bradley 9
63 WR Lauren Gdanitz 10
63 KY Izzy Svec 11
63 CA Elisabeth Kubik 12
64 14 & Under Male 50 Backstroke
64 HY Rorey Schneller 1
64 HY Michael Weis 2
64 EL Collin Shutts 3
64 BE Deandre Hill 4
64 SV Jacob Rice 5
64 WR Augustus Gdanitz 6
64 EL Karter Tilson 7
64 FC Cooper Knackstedt 8
64 FR Waylon Uden-Edwards 9
64 CZ Alex Favela 10
64 FC Marshall Houser 11
65 18 & Under Female 50 Backstroke
65 CA Brylyn Springer 1
65 ST Claire Plumer 2
65 AR Addie Grace Jeffcoat 3
65 CA Macy Jones 4
65 HX Hilde Heskett 5
65 ST Delanee Bedore 6
65 ST Jalia Creighton 7
65 SV Keira Wasenius 8
65 TG Megan Hober 9
65 WH Reagan Johnson 10
65 FC Katlynn Parker 11
65 HX Addison Bieker 12
65 High School Female 50 Backstroke
65 KY Laura Dietz 1
66 18 & Under Male 50 Backstroke
66 OB Bryant Addleman 1
66 HY Mason Powell 2
66 EL Aidan Shutts 3
66 FR Kyler Carraher 4
66 NT Brexton Isernhagen 5
66 High School Male 50 Backstroke
66 No swimmers in this event
67 19 & Over Female 50 Backstroke
67 GO Kayla Desersa 2
68 19 & Over Male 50 Backstroke
68 No swimmers in this event
69 30 & Over Female 25 Backstroke
69 IM Lora Villarreal 0
69 GO Lisa Jorgenson 2
70 30 & Over Male 25 Backstroke
70 AL Paul Ogier 1
71 10 & Under Female 200 Free Relay
71 MI Minden 4 0
71 KY KY-A 1
71 ST 10U 200FR - ST1 2
71 SF Green 3
71 TG TG 10U1 4
71 ST 10U 200FR - ST2 6
72 10 & Under Male 200 Free Relay
72 SF Green 1
72 CZ Cozad Black 2
72 ST 10U 200FR - ST 3
72 CZ Cozad Sharks 4
72-C 10 & Under Co-Ed 200 Free Relay
72-C TG TG1 co-ed 1
72-C AR Blue 2
72-C CZ Cozad Gray 3
72-C MI Minden C 4
73 14 & Under Female 200 Free Relay
73 ST ST 73 0
73 SF Green 1
73 AR Blue 73 2
73 KY KY-A 3
73 HX Hoxie A 4
73 ST 14U 200FR - ST1 5
73 HY HY 73 6
74 14 & Under Male 200 Free Relay
74 HY HY 74 1
74 FC FC-74 2
74 KY KY-A 3
74 CZ Cozad Red 4
74 SF Green 5
74 IN IN 6
74-C 14 & Under Co-Ed 200 Free Relay
74-C PB PBurg 1
74-C EL EL-7 2
74-C HY HY 74C 3
74-C ST 14U 200FR-C - ST 4
75 OPEN Female 200 Free Relay
75 ST OPEN 200FR - ST 1
75 CZ Cozad Green 2
75 MI Minden G 3
75 SF Green 4
75 FC fc yellow 5
76 OPEN Male 200 Free Relay
76 HY HY 76 1
76 EL EL-76 2
76-C OPEN Co-Ed 200 Free Relay
76-C TG TG 76C 1
76-C FC Fc coop 2
76-C EL EL-8 3
76-C KY KY-A 4
76-C EL EL-10 5
76-C High School Co-Ed 200 Free Relay
76-C KY KY-A 1
77 30 & Over Female 200 Free Relay
77 No swimmers in this event
78 30 & Over Male 200 Free Relay
78 No swimmers in this event
78-C 30 & Over Co-Ed 200 Free Relay
78-C No swimmers in this event
79 08 & Under Female 25 Breaststroke
79 PB Abigail Davis 1
79 AL Zoie Lozo 2
79 HY Lilli Brinkema 3
79 WR Olivia Stults 4
79 FC Averie Loshonkohl 5
79 ST Evelynn Hilbrink 6
79 CZ Palmer Wilkins 8
79 HY Meara Weis 9
79 HY Austynn Schlachter 10
79 TG Abby Keller 11
79 PC Abby Dodson 12
79 HY Fallon Weber 13
80 08 & Under Male 25 Breaststroke
80 WR Triston Steinbeck 1
80 SF Kaden Raile 3
80 OB Maddox Mendenhall 4
80 KE Noah Nelson 5
80 SV Gideon Aerni 6
80 IM Corbin Kline 7
80 IM Isaiah Pursley 8
80 SF Brady Holzwarth 9
80 CZ Gabe Bazata 10
80 HY Jonathan Valenzuela 11
81 10 & Under Female 25 Breaststroke
81 KY Olivia Frias 1
81 SF Scout Jarmin 2
81 KY Scarlet Jameson 3
81 CZ Kelsey Favinger 4
81 WR Charliann Soehner 5
81 CA Peyton Soucie 6
81 OB Reagan Williby 7
81 TG Annlee Crawford 8
81 ST Addison Dix 9
81 FC Avery Oberg 10
81 CA Halle Downer 11
81 ST Corbyn Glendening 12
82 10 & Under Male 25 Breaststroke
82 CZ Tucker Brill 1
82 CZ Samuel Ross 2
82 CZ Landry Ide 3
82 CZ Jax Yocom 4
82 HY Joseph Kleve 5
82 SF Pierce Lohr 6
82 PC Jacob Hoff 7
82 WH Jesse Ortiz 8
82 WR Gabriel Sampson 9
82 SF Hayden Hingst 10
82 HY Levi Clayton 11
82 BE Devontae Hill 12
83 12 & Under Female 50 Breaststroke
83 GO Adalyn Carlson 1
83 OG Inga Burton 2
83 CA Riley Warwick 3
83 BE Ava Lutz 4
83 AT Paycie Juenemann 5
83 IM Cambell Kline 6
83 IM Addison Hauxwell 7
83 AR Natalie Breinig 8
83 WR Cailen Smith 9
83 TG Kenadie Rothchild 10
83 TG Cambrey Klitzke 11
83 AL Adisyn Guthrie 12
84 12 & Under Male 50 Breaststroke
84 PC Luke Minster 1
84 PC Mason Minster 2
84 TG Vladon Crawford 3
84 EL Troubadaur Moler 4
84 AT David Mews 5
84 WR Timothy Steinbeck 6
84 BE Cale Lutz 7
84 TG Colin Lee 8
84 ST Garrison Mongeau 9
84 NT Cope Nickelson 10
84 SF Caiman Jensen 11
84 HY Kol Herskind 12
85 14 & Under Female 50 Breaststroke
85 SF Avery Jensen 1
85 WR Alexa Sampson 2
85 PC Savannah Miller 3
85 CA Joslyn Holtze 4
85 WR Jayda Sprague 5
85 HX Helaina Heskett 6
85 WR Tatum Soehner 7
85 CA Kaylynn Macke 8
85 CA Brooklyn Holtze 9
85 KE Lexi Rust 10
85 TG Kallan Rothchild 11
85 KY Lily Dietz 12
86 14 & Under Male 50 Breaststroke
86 OB Gage Williby 1
86 HY Rorey Schneller 2
86 HY Riley Powell 3
86 SV Jacob Rice 4
86 EL Brody Diefenbaugh 5
86 WR Augustus Gdanitz 6
86 FC Christian Maurer 7
86 PB William Jessup 8
86 GO Axel Jorgenson 9
87 18 & Under Female 50 Breaststroke
87 WR Claire Gdanitz 1
87 CA Erin Johnson 2
87 CA Leah Downer 3
87 BE Laynee Lutz 4
87 SV Keira Wasenius 5
87 HX Regina Baldwin 6
87 ST Ruthie Voss 7
87 AT Avery Moses 8
87 IN Morgan Reeder 9
87 FC Katlynn Parker 10
87 High School Female 50 Breaststroke
87 KY Laura Dietz 2
88 18 & Under Male 50 Breaststroke
88 HX Owen Walker 1
88 EL Bryce Reiners 2
88 SV Chase Hamilton 3
88 EL Gavin Tilson 4
88 HY Mason Powell 5
88 WH Ethan Kruback 6
88 WR Kaydence Anderson 7
88 FC Charlie Houser 8
88 NT Brexton Isernhagen 9
88 High School Male 50 Breaststroke
88 WH Russell Dietzz 1
89 19 & Over Female 50 Breaststroke
89 GO Kayla Desersa 1
90 19 & Over Male 50 Breaststroke
90 No swimmers in this event
91 30 & Over Female 25 Breaststroke
91 IM Lora Villarreal 0
91 SV Lilian Herout 1
91 IN Savanna Thatcher 2
91 GO Lisa Jorgenson 4
91 IN Margaret Noyes 5
91 KY Amy Eigenberg 6
92 30 & Over Male 25 Breaststroke
92 No swimmers in this event
93 08 & Under Female 25 Short Free
93 CA Callie Albers 1
93 TG Evahri Brown 2
93 HY Emery Wolf 3
93 PC Emelia Hill 4
93 FC Lucy Oberg 5
93 EL Harmony Clouse 6
93 KY Juliet Norton 7
93 SF Reece Kinen 8
93 HY Lindyn Luedke 9
93 CA Reese Tenbensel 10
93 HY Lakyn Luedke 11
93 AL Tessa Wilson 12
94 08 & Under Male 25 Short Free
94 WR Jaxon Depue 1
94 HY Link Luedke 2
94 FR Liam Jackson 3
94 TG Easton Klitzke 4
94 OB Maddox Mendenhall 6
94 AR Aven Taylor 7
94 SF Kaden Raile 8
94 PC Caleb Hoff 9
94 WR Bosslee Soehner 10
94 WR Triston Steinbeck 11
94 KY Converse Svec 12
94 HY Reid Clayton 13
95 10 & Under Female 25 Short Free
95 TG Aaliyah Deines 1
95 IN Mila Nelms 2
95 FC Jacquelyn Koch 3
95 AL Jaelyn Bradley 4
95 AR Lilly Helms 5
95 KY Bridget Lind 6
95 OB Corey Marcum 7
95 HX Kenzie Nondorf 8
95 HY Lux Weber 9
95 MI Addalea Jordan 10
95 CA Halle Downer 12
95 AR Abby Helms 13
96 10 & Under Male 25 Short Free
96 SF Carson Ross 1
96 GO Audric Carlson 2
96 MI Brody Casper 3
96 OG Deagan Fanning 4
96 SV Dyson Hamilton 5
96 OB Landry Mendenhall 6
96 PC Jacob Hoff 7
96 IN Myles Nelms 8
96 FC Burke Schwarz 9
96 SV Gage Herout 10
96 NT Declan Miller 11
96 ST Liam Balthazor 12
97 12 & Under Female 50 Short Free
97 GO Adalyn Carlson 1
97 KY Allison Dietz 2
97 TG Leah Day 3
97 ST Jayana Creighton 4
97 AT Paycie Juenemann 5
97 HX Olivia Walker 6
97 PB Kynley Griffin 7
97 HX Adison Shipley 8
97 HY Maggie Kleve 9
97 OB Makayla Marshall 10
97 BE Annalee Shapley 11
97 OB Lauren May 12
98 12 & Under Male 50 Short Free
98 SF Broderick Kite 1
98 HY Ridley Brinkema 2
98 PC Mason Minster 3
98 TG Vladon Crawford 4
98 FC Traevyn Koch 5
98 IN Dylan Cornwell 6
98 TG Colin Lee 7
98 FC Dalton Houser 8
98 BE Cale Lutz 9
98 IM Jaxsen Villarreal 10
98 BE Garrett Koppie 11
98 CZ Carson Favinger 12
99 14 & Under Female 50 Short Free
99 SF Avery Jensen 1
99 BE Kennedy Bailey 2
99 GO Aliyah Carlson 3
99 AL Kaitlyn Bradley 4
99 GO Amaiya Carlson 5
99 AL Kaylan Ogier 6
99 OG Molly Armijo 7
99 HX Helaina Heskett 8
99 AR Clara Hilker 9
99 KY Jasmin Aguirre 10
99 EC Alex Erickson 11
99 FC Ellaray Koch 12
100 14 & Under Male 50 Short Free
100 BE Brock Bailey 1
100 CZ Myles Ide 2
100 AT Malachi Sayre 3
100 OB Gage Williby 4
100 FC Christian Maurer 5
100 WR Jaden Depue 6
100 HY Riley Powell 7
100 PB William Jessup 8
100 WR Augustus Gdanitz 9
100 GO Axel Jorgenson 10
100 EL Collin Shutts 11
100 FC Marshall Houser 12
101 18 & Under Female 50 Short Free
101 HX Hilde Heskett 1
101 ST Claire Plumer 3
101 TG Megan Hober 4
101 CA Brylyn Springer 5
101 CA Leah Downer 6
101 OB Moriah Carman 7
101 CA Macy Jones 8
101 SF Anna Garton 9
101 AR Addie Grace Jeffcoat 10
101 ST Jalia Creighton 11
101 EC Kynadi Dallmann 12
101 OB Arika Marshall 13
101 High School Female 50 Short Free
101 No swimmers in this event
102 18 & Under Male 50 Short Free
102 HX Levi Gleason 1
102 HX Owen Walker 2
102 WH Ethan Kruback 3
102 EL Bryce Reiners 4
102 MI Ian Sinsel 5
102 NT Brexton Isernhagen 6
102 High School Male 50 Short Free
102 WH Zebediah Black 1
102 WH Russell Dietzz 2
103 19 & Over Female 50 Short Free
103 WH Meadow Kruback 1
103 GO Kayla Desersa 2
104 19 & Over Male 50 Short Free
104 No swimmers in this event
105 30 & Over Female 25 Short Free
105 IM Lora Villarreal 0
105 PC Megan Hoff 2
105 PC Angela Gloy 3
105 IN Margaret Noyes 4
106 30 & Over Male 25 Short Free
106 WH Dustin Johnson 1
106 EL Tom Martin 2
106 AL Paul Ogier 3
106 AL Steven Moulton 4
106 WH Brandon Schindler 5
107 08 & Under Female 50 Individual Medley
107 CZ Lucy Hanna 1
107 PB Abigail Davis 2
107 WR Olivia Stults 3
107 HY Lilli Brinkema 4
107 HY Meara Weis 5
107 HY Austynn Schlachter 6
107 KE Zoey Hadley 7
108 08 & Under Male 50 Individual Medley
108 HY Rhettly Schlachter 1
108 WR Triston Steinbeck 2
108 WR Bosslee Soehner 3
109 10 & Under Female 50 Individual Medley
109 CA Kyrie Houghtelling 1
109 OB Harper Mathews 2
109 KY Aurora Trenkle 3
109 KY Scarlet Jameson 4
109 CZ Kelsey Favinger 5
109 SF Scout Jarmin 6
109 TG Annlee Crawford 7
109 SF Mckenna Braz 8
109 FC Avery Oberg 9
109 SF Riley Siegfried 10
109 ST Corbyn Glendening 11
109 ST Lyla Oller 12
110 10 & Under Male 50 Individual Medley
110 KY Ethan Morris 1
110 CZ Kael Hammerlun 2
110 OB Landry Mendenhall 3
110 SF Booker Kite 4
110 CZ Myles Heimann 5
110 CZ Tucker Brill 6
110 CZ Landry Ide 7
110 WH Jesse Ortiz 8
110 CZ Samuel Ross 9
110 CZ Cody Mraz 10
110 CZ Jax Yocom 11
110 HY Joseph Kleve 12
111 12 & Under Female 100 Individual Medley
111 OG Inga Burton 1
111 GO Adalyn Carlson 2
111 CA Riley Warwick 3
111 TG Leah Day 4
111 IM Cambell Kline 5
111 BE Ava Lutz 6
111 CA Kylie Koeppen 7
111 WR Cailen Smith 8
111 HX Olivia Walker 9
111 AT Ayla Moses 10
111 HY Vanessa Marroquin 11
111 MI Aclynn Osterbuhr 12
112 12 & Under Male 100 Individual Medley
112 HY Ridley Brinkema 1
112 HY Brandon Adler 2
112 GO Landon Feather 3
112 EL Troubadaur Moler 4
112 SV Wyatt Rice 5
112 HY Maddox Herskind 6
112 CZ Koehn Baker 7
112 WR Timothy Steinbeck 8
112 MI Frank Kovacs 9
112 FC Dalton Houser 10
113 14 & Under Female 100 Individual Medley
113 WH Lizzie Black 1
113 SF Madison Siegfried 2
113 GO Aliyah Carlson 3
113 TG Kallan Rothchild 4
113 AL Kaylan Ogier 5
113 WR Tatum Soehner 6
113 AT Ainsley Moses 7
113 CA Brooklyn Holtze 8
113 ST Shae Yohon 9
113 FC Ellaray Koch 10
113 FR Allison Boettcher 11
113 HX Hailey Vaughn 12
114 14 & Under Male 100 Individual Medley
114 CZ Myles Ide 1
114 HY Rorey Schneller 2
114 HY Michael Weis 3
114 OB Gage Williby 4
114 AT Malachi Sayre 5
114 WR Jaden Depue 6
114 BE Deandre Hill 7
114 FC Cooper Knackstedt 8
115 18 & Under Female 100 Individual Medley
115 CZ Jorja Yocom 1
115 BE Laynee Lutz 2
115 HX Hilde Heskett 3
115 SV Keira Wasenius 4
115 HX Regina Baldwin 5
115 CA Erin Johnson 6
115 SF Anna Garton 7
115 HX Addison Bieker 8
115 KE Kensly Blank 9
115 MI Mollie Runions 10
115 EL Mickala Clouse 11
115 High School Female 100 Individual Medley
115 KY Anai Aguirre 1
116 18 & Under Male 100 Individual Medley
116 HX Owen Walker 1
116 BE Klayton Rinne 2
116 EL Gavin Tilson 3
116 SV Chase Hamilton 4
116 FR Kyler Carraher 5
116 High School Male 100 Individual Medley
116 WH Zebediah Black 1
117 19 & Over Female 100 Individual Medley
117 No swimmers in this event
118 19 & Over Male 100 Individual Medley
118 No swimmers in this event
119 30 & Over Female 50 Individual Medley
119 SV Mandy Rogers 1
119 GO Lisa Jorgenson 2
119 IN Margaret Noyes 3
119 KY Amy Eigenberg 4
120 30 & Over Male 50 Individual Medley
120 No swimmers in this event
121 08 & Under Female 100 Free Relay
121 HY HY 121 1
121 SF Green 2
121 CZ Cozad Turquoise 3
121 ST 8U FR - ST 4
121 AL Alma 5
121 CZ Cozad Purple 6
122 08 & Under Male 100 Free Relay
122 HY HY 122 1
122 SF Green 2
122 IM Imperial 3
122 ST 8U FR - ST 4
122-C 08 & Under Co-Ed 100 Free Relay
122-C WR WR12 122C 0
122-C WR WR6 122C 1
122-C TG TG8U Co-Ed 2
122-C HY 100 Free Co-ed Reid Austynn Connor Meara 3
122-C EL EL-3 4
122-C CZ Cozad Aqua 5
123 10 & Under Female 100 Free Relay
123 FC Purple 1
123 ST 10U FR - ST1 2
123 SF Green 3
123 CA Bubble Makers 4
123 CZ Cozad Pink 5
123 ST 10U FR - ST2 6
124 10 & Under Male 100 Free Relay
124 CZ Cozad Orange 1
124 SF Green 2
124 AL Alma 3
124 CZ Cozad Yellow 4
124 CA The Sharks 5
124-C 10 & Under Co-Ed 100 Free Relay
124-C OB 10F-CHRL 1
124-C SV SV 10U Free (A, D, G, H) 2
124-C WR WR7 124C 3
124-C ST 10U FR-C - ST 4
124-C MI Minden 3 5
124-C KE Ktown Littles 6
125 12 & Under Female 100 Free Relay
125 TG TG1 12U 1
125 ST 12U FR - ST 2
125 HX Hoxie A 3
125 CA Fantastic 4! 4
125 PC PC-U12 Girls 5
125 IM Imperial 6
126 12 & Under Male 100 Free Relay
126 PC PC-U12 Boys 1
126 FC FC-126 2
126 SF Green 3
126 AT 12u Boys free relay 4
126-C 12 & Under Co-Ed 100 Free Relay
126-C GO 126-GO-C 1
126-C OB 12F-HMLM 2
126-C OG OG Gold 3
126-C WR WR8 126C 4
126-C EL EL-2 5
126-C ST 12U FR-C - ST 6
127 14 & Under Female 100 Free Relay
127 SF Green 1
127 CA The Fierce 4! 2
127 AR Blue 127 3
127 AL Alma A 4
127 WH Sharks 5
127 CA Flutterin' Freestylers 6
128 14 & Under Male 100 Free Relay
128 KY KY-A 1
128 IN IN 2
128-C 14 & Under Co-Ed 100 Free Relay
128-C WR WR9 128C 1
128-C BE Benkelman 2
128-C EL EL-128C 3
129 18 & Under Female 100 Free Relay
129 CA Dream Team 1
129 ST 18U FR - ST 2
129 TG TG 1 3
129 WR WR10 129 4
129 FC Fc pink 5
129 HX Hoxie B 6
129 CZ Cozad Peach 7
130 18 & Under Male 100 Free Relay
130 FC Fc black 1
130 EL EL-130 2
130 NT NT Free 130 3
130-C 18 & Under Co-Ed 100 Free Relay
130-C HX Hoxie A 1
130-C BE BE 130C 2
130-C OB 18F-BMAG 3
130-C FR FR 130C 4
130-C SV SV 18U (K, C, J, W) 5
130-C SF Green 6
130-C High School Co-Ed 100 Free Relay
130-C WH Bluegills 1
130-C KY KY-A 2
130-C KY KY-C 3
130-C KY KY-B 4
131 OPEN Female 100 Free Relay
131 SV SV Open (M, L, K, R) 1
131 IN IN 2
131 BE Benkelman 3
131 TG TG1 open 4
131 PC PC-Open Free 5
131 CZ Cozad Green 6
132 OPEN Male 100 Free Relay
132 No swimmers in this event
132-C OPEN Co-Ed 100 Free Relay
132-C WH Salmon 1
132-C GO 132-GO-A 2
132-C MI Minden 1 3
132-C KE Ktown Bigs 4
132-C AR Blue 132C 5
132-C EL EL-4 6
133 30 & Over Female 100 Free Relay
133 No swimmers in this event
134 30 & Over Male 100 Free Relay
134 No swimmers in this event
134-C 30 & Over Co-Ed 100 Free Relay
134-C No swimmers in this event
Back Home